"BADO MAMALARI" Hakkında

BADO mamaları, evcil hayvanlarımızın gelişimi için ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini karşılamak üzere beslenme uzmanları tarafından özel olarak formüle edilmiş tam ve dengeli mamalardır.

BADO, tüm çalışmalarını kaliteli beslenme ve sağlık bakımı yoluyla evcil hayvanların tam potansiyellerine ulaşmasına yardımcı olmak üzere gerçekleştirmektedir. Yaptığımız her şeyi, sağlıklı, mutlu evcil hayvanlara olan benzersiz bağımlılığımız yönlendirmektedir.

Misyonumuz, insanlar ve evcil hayvanlar arasındaki özel ilişkinin güçlenmesine ve daha uzun bir süre devam etmesine yardımcı olmaktır. Bunu gerçekleştirmek için, BADO evcil hayvan maması serilerimizle en yüksek kaliteli evcil hayvan beslenmesini kullanıma sunuyoruz. Ayrıca her yerdeki evcil hayvanların refahını da taahhüt ediyor, sokak hayvanlarını ve barınaklarının desteklenmesinde aktif olarak görev alıyoruz. Tüm dünyada, insanlar ve onların evcil hayvanları için her alanda fark yaratmaya çalışıyoruz.

Misyonumuz

İnsanlarla evcil hayvanları arasındaki özel bağın güçlenmesine ve daha uzun süre devam etmesini sağlamaktır.

Vizyonumuz

BADO olarak, evcil hayvanların sağlıklı ve enerjik bir yaşam sürmesinin çok önemli olduğuna inanıyoruz. BADO mamalarının, bir evcil hayvan sahibinin satın alabileceği en iyi mama olduğunu, bunun için de bütün hayvan severlerin BADO'yu bilmesini istiyoruz.

"BİRLİKTE BESLEYELİM,

BİRLİKTE BÜYÜTELİM..."